Team

Ons team bestaat uit 14 betrokken en gepassioneerde leerkrachten en 2 ondersteuners.
We hebben een super handige en behulpzame concierge.

 

Directeur 

Maroesja Schraven

eigenwijs@cadansprimair.nl

Groep 1/2A 

Maud van der Horst-Riksen
Sjannie van de Ven-Merendonk

m.riksen@cadansprimair.nl
s.vandenven@cadansprimair.nl

Groep 1/2B

Irna de Vor-Hendriks
Stephanie Boeijen-Verkuijlen

I.hendriks@cadansprimair.nl 
s.verkuijlen@cadansprimair.nl

Groep 3

Pien van Geelen

p.geelen@cadansprimair.nl

Groep 4

Corine Ploegmakers - van Helvoort 
Rian jacobs

c.vanhelvoort@cadansprimair.nl 
r.devries@cadansprimair.nl

Groep 5

Tom de Beer

tom.debeer@cadansprimair.nl

Groep 6

Hanneke Klok
Anke van Dun

h.klok@cadansprimair.nl 
a.vandun@cadansprimair.nl

Groep 7

Daan van der Heijden

daan.vanderheijden@cadansprimair.nl

Groep 8

Brenda Hooijmans-van der Steen
Kristel Heijmans-Jansen

b.vandersteen@cadansprimair.nl 
k.jansen@cadansprimair.nl

Extra begeleiding

Rietje Goosen-de Wild
Janneke van Zandbeek

r.dewild@cadansprimair.nl
janneke.vanzandbeek@cadansprimair.nl
  

Leerkrachtondersteuner

Sjannie van de Ven-Merendonk
Kelly van Aarle

s.vandenven@cadansprimair.nl
 

Conciërge

Walter Vingerhoetsw.vingerhoets@cadansprimair.nl